Pražská stovka 2016 – P62

Posted: December 8, 2016 in Závody

Nevěřil bych, že se to podaří, ale tentokrát se mi podařilo Geeho s Martinem přemluvit, aby se spolu se mnou zůčastnili kratší trasy legendárního závodu Pražská Stovka – P100. Domluvili jsme se, že nepujdeo žádný sportovní výkon prostě klasické dálkoplazení.

Jelikož na sobotní start do Jinců není uplně šťastné spojení, rozhodujeme se tam dorazit už v pátek večer a přenocovat. Páteční večer strávíme u piva v hospodě vedle sokolovny. Tam probíhá, ale hroznej zvířátkov ! Klasicky pátek večer, pivo, kořalka, hodně křiku, emotivní scény, naštěstí si nás nikdo nevšímá. Kolem půl jedenácté se odebíráme na kutě. Ve staré tělocvičně je spousta žíněnek, tak se spí i pod termofolií úplně luxusně.

Ráno s dojezdem vlaku se tělocvična zaplňuje tak se registrujeme a vadáváme se na náměstí na start. Ten se posouvá kvůli čekánní na dokončení všech registrací, ale před devátou hodinou se had účastníků vydává na pochod.

Počasí byo celý den parádní, spíš jak na jaře než v zimě. Svítlo sluníčko a teplota byla poměrně vysoko nad nuou. Gee celou dobu udával hodně slušné tempo, takže trasa pěkně odsejpala. Problém byli narvané hospody na občerstvovačkách, takže na 42 km bylo jasné, že poslední spoj z Jíloviště do Prahy nestihneme. Naše trasa končí kolem jedenácté v noci v Řevncích po 52 km, kde nasedáme na vlak.

http://www.dalkovepochody.cz/ps.htm

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s